3DEXPERIENCE Customer FORUM Polska

16-17 WRZEŚNIA 2013 - KRAKÓW

Witamy na 3DEXPERIENCE Customer FORUM

Dassault Systèmes otwiera nowe horyzonty dzięki 3DEXPERIENCE

Dassault Systèmes (3DS) wkroczyło właśnie w nową fazę ewolucji jeżeli chodzi o proponowanie klientom nowych wartości - oferuje więcej niż PLM dostarczając holistyczne rozwiązania 3D, pozwalające tworzyć trwałe innowacje, zdolne harmonizować produkty, naturę i życie. Dzięki połączeniu funkcji opartych na innowacjach społecznościowych, realistycznych rozwiązaniach wirtualnych 3D  i inteligentnych technologiach opartych na wyszukiwaniu informacji, 3DS przeciera szlaki nowej fali technologicznej: oto przedstawiamy Platformę 3DEXPERIENCE, odpowiadającą na potrzeby biznesu społecznościowego.

Zapraszamy na jedno z naszych 20 Forów 3DEXPERIENCE dla Klientów, które zostaną zorganizowane w różnych krajach świata w 2013 roku, gdzie będą Państwo mogli zapoznać się z nową platformą biznesową Dassault Systèmes - 3DEXPERIENCE. Przedstawiamy nową koncepcję „biznesu społecznościowego”, który nada nową dynamikę Państwa firmie, dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, łączącym wysiłki projektantów, inżynierów, menadżerów marketingu, a nawet - klientów.

FORUM 3DEXPERIENCE dla Klientów “Polska” to okazja, by spotkać się z kolegami wyższego szczebla z wielu firm i branż i dowiedzieć się, jak obecni liderzy kierują swoim biznesem, tworząc atrakcyjne rozwiązania dla swoich klientów końcowych. Skorzystajcie Państwo z okazji, by wziąć udział w FORUM 3DEXPERIENCE dla Klientów i spotkać się w ścisłym gronie z najlepszymi ekspertami i partnerami w danej branży, by dokonać transformacji własnej firmy i klientów. To doskonała okazja do budowania sieci kontaktów z osobami z branży, do czerpania z wiedzy czołowych fachowców z danej dziedziny, do poszukiwania inspiracji!

Zapraszamy na specjalistyczne FORUM, którego nie wolno przegapić!

Dassault Systèmes wprowadza firmy i ludzi w świat 3DEXPERIENCE, pozwalając im tworzyć trwałe innowacje, zdolne harmonizować produkty, naturę i życie

Bernard Charlès prezes i dyrektor generalny, Dassault Systèmes

3DEXPERIENCE Forum 2012 Video