3DEXPERIENCE Customer FORUMS

10. ZÁŘÍ 2013 - PRAHA

Vítejte na 3DEXPERIENCE Customer FORU 2013

Dassault Systèmes otevírá s 3DEXPERIENCE nové obzory

Dassault Systèmes (3DS) vstoupila do nové fáze evoluce zpusobu, kterým poskytujeme hodnotu našim zákazníkum – posouváme se od PLM smerem k poskytování holistických 3D zkušeností, pomocí kterých je možné predstavit si udržitelné inovace schopné uvést v soulad výrobky, prírodu a život. Spojením nástroju pro sociální inovaci, realistických 3D virtuálních zkušeností a inteligentních technologií založených na vyhledávání je 3DS prukopníkem nového technologického trendu: platformy 3DEXPERIENCE, která podporí sociální podnik.

Seznamte se s platformou 3DEXPERIENCE od Dassault Systèmes na jednom z našich 20 zákaznických for, která probehnou po celém svete v roce 2013. Podporte svuj byznys prostrednictvím inovativních rešení, která spojují návrháre, konstruktéry, marketéry a také zákazníky v novém „sociálním podniku“.

3DEXPERIENCE Customer FORUM je príležitostí setkat se s kolegy z nejruznejších firem a odvetví a dozvedet se, jak dnešní lídri poskytují svým koncovým zákazníkum fascinující zkušenosti. Využijte naše 3DEXPERIENCE Customer FORUM, poznejte nejlepší odborníky a partnery odvetví a promente svuj byznys a své zákazníky. Získejte nové kontakty, ucte se od lídru a nechte se inspirovat!

Dassault Systèmes prichází, nenechte si její forum ujít!

Dassault Systèmes poskytuje společnostem a lidem světy 3DEXPERIENCE a umožňuje jim tak představit si udržitelné inovace schopné uvést v soulad výrobky, přírodu a život.

Bernard Charlès Generální ředitel a předseda představenstva, Dassault Systèmes