Här hittar du all den information som finns tillgänglig för journalister som är intresserade av Giza-projektet i 3D .

Om du har särskilda frågor, kan du kontakta oss direkt.

Ladda ned pressmeddelanden   Ladda ned bilder

Dassault Systèmes Press Contacts

  • Derek Lane (NAM) derek.lane@3ds.com +1 (818) 673-2243
  • Jahyun Ahn (Korea) jahyun.ahn@3ds.com +82 2 3270 7893
  • Elena Fernandez (LATAM) elena.fernandez@3ds.com +1 (978) 442-2790
  • Mari Takaba (Japan) mari.takaba@3ds.com +81 3 5442 6675
  • Virginie Blindenberg (EMEA) virginie.blindenberg@3ds.com +33 (0) 1 61 62 84 21
  • Grace Mu (China) grace.mu@3ds.com +86 10 6536 2288
  • Namrata Gadhok (India) namrata.gadhok@3ds.com +91 (124) 457 7100
  • Arnaud Sobrero (AP South) arnaud.sobrero@3ds.com +65 6511 7942
  • Arnaud Malherbe (CORP/France) arnaud.malherbe@3ds.com +33 (0) 1 61 62 87 73