CATIA Topluluğu Konferansı İstanbul

On May 15, 2014
SILENCE ISTANBUL HOTEL & CONVENTION CENTER, Küçükbakkalköy Mah. Dudullu Yolu Cad. No:29 Ataşehir / İstanbul Istanbul Turkey
Turkish, English

İstanbul'da gerçekleştirilecek olan CATIA Topluluğu Konferansına Sizleri de Bekleriz

Günümüzde endüstri firmaları küresel pazardaki rekabet güçlerini artırma konusunda bir çok zorlukla karşılaşıyor. Küresel dağıtım ve üretim ağları, her bir görevin en etkili şekilde yürütülebileceği yerde konumlandırılmasını sağlamalıdır. Ayrıca daha akıllı ürünler ve deneyimler geliştirmek ve küresel bir ekip olarak yenilikler yapmak, rekabette ön sıralarda yer almak için aşılması gereken başlıca zorluklar haline gelmiştir.

Bu önemli etkinliğe katılarak, CATIA'nın 3DEXPERIENCE stratejisini yakından görecek ve size ve firmanıza bu zorlukları aşmada nasıl yardımcı olacağını anlayacaksınız.

CATIA TOPLULUĞU KONFERANSI'na gelerek CATIA'nın nasıl DASSAULT SYSTEMES'in yeni 3DEXPERIENCE stratejisinin merkezinde yer aldığını keşfedin, çeşitli alan ve sektörlerdeki CATIA bilgi birikimleriyle deneyimlerini paylaşan kullanıcı ve uzmanlarımızla tanışın.

DASSAULT SYSTEMES olarak verimli ve rekabetçi endüstri ürünleri geliştirmek için yeniliklere imza atmanın zorunlu olduğuna inanıyoruz. Yeni süreçleri hızlandırmak için doğru zamanda doğru yeteneklere sahip olmanız gerekir. Konferansa geldiğinizde şunları deneyimleyeceksiniz:

  • CATIA'nın, 3DEXPERIENCE ile Ürün Yenilik ve Tasarım Sürecinde nasıl devrim yarattığı
  • Alanlarına göre CATIA kullanıcılarının Öğren ve Paylaş Ara Oturumları sırasında gerçekleştirdikleri yenilikler
  • Sosyal İnovasyonun CATIA kullanıcıları ile diğer kullanıcılar arasındaki işbirliğini nasıl yeniden tanımladığı

DASSAULT SYSTEMES olarak CATIA TOPLULUĞU KONFERANSI'nda sizleri de aramızda görmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz. En güzel şekilde bilgi alışverişinde ve paylaşımında bulunmak için Kullanıcılarımız,Sektörel Liderler, Araştırmacılar ve Uzmanlardan oluşan etkileyicilerle etkileşimde bulunma fırsatını kaçırmayın.

Ulaşım

Ulaşım

İstanbul Anadolu yakasının en yeni ve en iyi beş yıldızlı oteli olan “Silence İstanbul Hotel ve Konferans Merkezi, Marmara Denizi ile Adalar'ın muhteşem panoramik görüntüsü ile hizmetinizdedir. Brandium Ataşehir Yaşam ve Alışveriş Merkezi'nde bulunan Silence İstanbul havaalanlarına, otoyollara, marinalara, limanlara, Kadıköy Şehir Merkezi ve Bağdat Caddesi'ne yakınlığı ile ideal bir konuma sahiptir.

Bilgi için: http://www.silenceistanbul.com/SILENCE-PAGE/EN/86/CONTACT.aspx

kayıt

kayıt

CATIA Topluluğu Konferansı İstanbul

Location SILENCE ISTANBUL HOTEL & CONVENTION CENTER, Küçükbakkalköy Mah. Dudullu Yolu Cad. No:29 Ataşehir / İstanbul
Istanbul
Country Turkey

SILENCE ISTANBUL HOTEL & CONVENTION CENTER, Küçükbakkalköy Mah. Dudullu Yolu Cad. No:29 Ataşehir / İstanbul
Istanbul